Стоп наркотики!

  • Дата публікації: 27.04.2023

Проблема наркотиків існує в нашому суспільстві не один рік. 

Одним з важливих чинників зростання наркоманії серед молоді є мода на наркотики і цікавість. Особлива небезпека виникає тоді, коли наркотик, прийнятий з цікавості або від нудьги, викликає приємні відчуття. В результаті у молоді виникає бажання повторно випробувати ті ж почуття. Наслідком цього є психічна залежність від наркотику. Не зміцніла психіка молоді також сприяє виникненню пристрасті до наркотиків і розвитку наркоманії.

З метою популяризації здорового способу життя та профілактики цікавості молоді до наркотичних речовин в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти з 20 до 27 квітня 2023 року було проведено акцію «Стоп наркотики!». Впродовж цього періоду було організовано та проведено соціальне опитування «Студенти і психоактивні речовини», до якого долучились студенти та мали змогу висловити свою позицію щодо психоактивних речовин. 

Також впродовж цього періоду кураторами академічних груп було проведено кураторські години на тему «Стоп наркотики» та було обговорено проблеми наркотиків у суспільстві, особливо, серед молоді. 

Завершальним етапом акції став спільний виховний захід 27 квітня 2023 року, де студентами було організовано підготовку плакату «Стоп наркотики» та перегляд ряду короткометражних фільмів про вплив психоактивних речовин на здоров’я та життя людей. Також під час виховного заходу студенти самостійно проаналізувати результати соціального опитування та дійшли висновку, що студенти інституту ведуть здоровий спосіб життя та виступають проти вживання психоактивних речовин. 

Міні галерея


Червень
Серпень