НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР  «БЮДЖЕТИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

  • Дата публікації: 01.03.2023

01 березня 2023 року за ініціативи кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки НН інституту економіки та бізнес-освіти відбувся науково-практичний семінар на тему «Бюджети територіальних громад в умовах децентралізації». 

З вітальним словом до учасників семінару звернулися директор інституту Максим Слатвінський та завідувач кафедри Наталія Гвоздєй.

Модератором заходу виступила доцент кафедри Наталія Осадчук, розпочавши дискусію. До обговорення активно долучилися запрошені фахівці: Олена Баценюк, начальник відділу фінансів Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області; Олексій Дяченко, керівник комунальної установи «Агенція розвитку Василівської громади» Запорізької області; Наталія Станіславчук, головний спеціаліст фінансового управління Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.

До дискусії жваво доєдналися здобувачі вищої освіти за освітніми програмами «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування», науково-педагогічні працівники інституту та інші учасники.

Самі організатори зазначають, що такий діалог є чудовою можливістю поділитись своїми думками та ідеями, інноваційними підходами до розв’язання проблем бюджетів територіальних громад в умовах викликів сьогодення.

Міні галерея


Червень
Серпень