Меморандум про співпрацю в дії

  • Дата публікації: 14.03.2023

14 березня студенти та викладачі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти в межах Меморандуму про співпрацю між Державною податковою службою України та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини мали нагоду зустрітися з Катериною Мовчан – начальником Уманської державної податкової інспекції та Владиславом Якубенко – начальником Уманського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС України у Черкаській області.

Для всіх ця зустріч, спрямована на підвищення рівня обізнаності та податкової культури молодого покоління, була цікавою та корисною. Адже Катерина Феодосіївна у своєму виступі перед майбутніми фахівцями не тільки ознайомила присутніх з пріоритетними напрямами роботи податкової служби та принципами надання адміністративних послуг, а й розповіла, як на практиці відбуваються консультації з платниками податків, процеси прийняття та подання податкової звітності. Владислав Григорович – акцентував увагу молоді на процедурі реєстрації підприємницької діяльності, звернув увагу на особливості кампанії декларування громадянами доходів, отриманих за 2022 рік, тощо.

Особливий інтерес серед присутніх викликали безпосереднє знайомство з роботою Центру обслуговування платників Уманської ДПІ, інформацією, представленою на стендах, та роботою субсайтів Головного управління ДПС у Черкаській області, вебпорталу ДПС, сторінок служби в соцмережах.

На завершення заходу студенти поцікавилися можливостями проходження практики в органах ДПС та подякували працівникам податкової служби за цікаву зустріч та отримані позитивні враження.

 

Міні галерея


Червень
Серпень