Гостьова лекція для аспірантів

  • Дата публікації: 20.10.2022

19 жовтня 2022 р. в рамках дисципліни «Ефективність управління бізнес-процесами підприємства» у дистанційному режимі  була проведена лекція для здобувачів ОНС «Доктор філософії» на тему «Презентація діяльності за маркетинговим проєктом» доктором економічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, завідувачем кафедри обліку і оподаткування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Іваном Баланюком на запрошення гаранта ОНП «Менеджмент» професора Олександра Світового. На лекцію також завітали викладачі, в коло наукових інтересів яких входить вказана тема. 

Під час лекції було розкрито суть, форми та особливості презентації діяльності за маркетинговим проєктом. Лектор обґрунтував  необхідність формування основних бізнес-процесів в залежності від вимог споживачів. Високу якість лекції забезпечило повноцінне використання презентації, відеоматеріалу.

Лекція була з цікавістю сприйнята аудиторією. На завершення лекції присутні обмінялися думками щодо аспектів створення та реалізації маркетингових проєктів.

 

 

Міні галерея


Червень
Серпень