• Дата публікації: 23.11.2021

18 листопада 2021 р. відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених та студентів «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки», організаторами якої стали студентське наукове товариство та рада молодих науковців ННІ економіки та бізнес-освіти.

Конференція стала майданчиком для обговорення актуальних питань економічного розвитку України, що відбувалося за такими напрямами, як:

1. Макроекономічні аспекти соціально-економічного розвитку.
  2. Сучасні тренди у розвитку фінансів, страхування та банківського бізнесу.
  3. Обліково-аналітичне забезпечення управління діяльністю суб’єктів господарювання.
  4. Фінансово-економічна безпека як основа зміцнення національної економіки.
  5. Вітчизняні та міжнародні стратегії маркетингової та логістичної діяльності підприємств.
  6. Розвиток систем менеджменту в організаціях різних форм власності.
  7. Сучасний стан та тенденції розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
  8. Актуальні проблеми розвитку туристичного бізнесу в Україні.
  9. Розвиток індустрії гостинності України: концепція, проблеми та перспективи.

В роботі конференції взяли участь майже 250 здобувачів вищої освіти та молодих дослідників із понад п’ятдесяти закладів вищої освіти різних регіонів України.

Представлені наукові доробки викликали жваве обговорення на секційних засіданнях, що проводилися в онлайн режимі, та будуть відображені в збірнику матеріалів конференції.

Сертифікати участі у науковому заході, учасники конференції можуть знайти за покликанням: