ПРОВЕДЕНО ЗАХИСТ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

• Дата публікації: 15.11.2021

В Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти 08-09 листопада   відбулися захисти виробничої практики здобувачів  вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання, які навчаються за спеціальностями:  071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 051 Економіка, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 281 Публічне управління та адміністрування, що проходила з 04.10.21р. до  31. 10.21р.

В ході обговорення практичних навичок, які отримали здобувачі вищої освіти виступили керівники, та члени комісій із захисту практики Людмила Чвертко, Микола Білошкурський, Оксана Вінницька, Тетяна Корнієнко, Юлія Мельничук, Наталія Гвоздєй, Тетяна Демченко, Олена Ареп’єва, Світлана Подзігун, Олександр Богашко, Олена Гарник,  Олександр Кірдан, Інна Поворознюк, Ірина Кирилюк та поділились враженнями і надали високу оцінку виконанню завдань практики студентами. Під час захисту були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики.

Загалом захист пройшов у формі діалогу та в  дружній атмосфері.

Бажаємо нашим магістрантам міцного здоров’я, творчої реалізації в професійній діяльності!