ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ІНСТИТУТУ

• Дата публікації: 19.10.2021

Для здобувачів вищої освіти І-го курсу освітніх програм Менеджмент, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність було проведено відкрите заняття із навчання  по роботі із інформаційними ресурсами доступними для вільного використання.

Максим Барвінок, старший викладач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом розглянув роботу з інформаційно-освітнім середовищем для студентів очної та заочної (дистанційної) форм навчання на базі системи управління навчанням Moodle, детальніше познайомилися із широким спектром можливостей, що надається  такими платформами як Google Workspace та Microsoft 365 і Microsoft Teams .

Максим Барвінок  продемонстрував офіційні сайти закладу вищої освіти та навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, а також здобувачі вищої освіти були ознайомлені з роботою по пошуку, аналізу та завантаження інформації із електронного каталогу бібліотеки та електронного інституційного репозитарію.