II Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та управління в XXI ст.: виклики та перспективи розвитку»

  • Дата публікації: 03.06.2019

30–31 травня 2019 року відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та управління в XXI ст.: виклики та перспективи розвитку» на базі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Пленарне засідання конференції було відкрите вітальним словом проректора з гуманітарних питань Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцента Наталії Ревнюк. Привітала усіх присутніх та розпочала роботу конференції директор НН Інституту економіки та бізнес-освіти, професор Ольга Чирва.

         Актуальна проблематика конференції зацікавила науковців 16 закладів вищої освіти України, а також 6 зарубіжних. Загалом у роботі конференції взяли участь 106 учасників. Робота науково-практичної конференції відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій.

II Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та управління в ХХІ ст.: виклики та перспективи розвитку» стала унікальним майданчиком для налагодження діалогу між науковцями, представниками органів влади та бізнесу.

Міні галерея


Червень
Серпень