Вітаємо учасників Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін-2018»!

• Дата публікації: 29.12.2018

З метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до підприємницької діяльності, оволодіння ними інноваційними технологіями вже вчетверте проводився Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проектів «Бізнес-трамплін». Фінал даного конкурсу відбувся  6-го грудня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Серед 64 комерційних проектів, що були представлені на конкурсі студентами із різних регіонів України, гідно презентували свої роботи і команди ННІ економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Зокрема були нагороджені грамотами студенти Інституту Катерина Делікатна та Юлія Осадчук у номінації комерційний проект «Заснування дитячого приватного садочка «школа раннього розвитку дитини» за методикою Монтессорі» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталія Білошкурська);

Богдан Кобзін і Наталія Бровко нагороджені грамотами в номінації соціальний проект «VISION» (літній табір для підвищення інтелектуального та культурного рівнів студентів та учнів, які займаються науково-дослідною роботою), науковий керівник – викладач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталія Станіславчук.

Щиро вітаємо учасників конкурсу та бажаємо успіхів у досягненні підприємницьких цілей!