Відбулося засідання круглого столу на тему «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку суспільства»

• Дата публікації: 10.12.2018

5 грудня 2018 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, під керівництвом голови Уманської районної ради Оксани Супрунець відбулося засідання круглого столу на тему «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку суспільства», в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, представники депутатського корпусу районної ради та Паланської ОТГ. Засідання відбулося в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Серед учасників круглого столу – директор КСП «Родниківка» Сергій Войченко, керівник ТОВ «Дружба» Борис Пахолюк, голова ФГ «Агрофірма «Базис» Володимир Осадчий, директор ПСП «Еліт» Юрій Притула, директор ТОВ «Агроплант» Олександр Мордач, директор ТОВ «Аграрій СВПП» Петро Карачун, директор ТОВ «Новий Світ-Агро» Віктор Шилюк, директор Сушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Даценко, директор НН Інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ, доктор економічних наук Ольга Чирва та студенти інституту.

Під час засідання, що відбулося у щирій та дружній атмосфері, присутні мали можливість у форматі відкритого діалогу обговорити питання залучення громади до вирішення питань місцевого значення; модернізації системи територіальної організації влади; європейський досвід розвитку місцевого самоврядування; окреслити перспективи розвитку органів місцевого самоврядування, інше.

Позитивним був відгук доктора економічних наук Ольги Чирви про співпрацю, що склалася між університетом та Уманською районною радою.

На завершення засідання, голова районної ради Оксана Супрунець привітала всіх присутніх із прийдешнім святом ‒ Днем місцевого самоврядування, висловила щиру вдячність депутатському корпусу ради за активну громадянську позицію, сумлінну й самовіддану працю задля розвитку району.