Мотивація до успіху від учасниці телепроекту “Король десертів” Марини Собко для студентів ННІ економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 09.12.2018

«Інколи дуже важко мотивувати себе, особливо, якщо мова йде про якісь проблеми чи складну роботу. Пам’ятай, твої думки насправді дуже сильні, а якщо вони ще й негативні, то можуть перешкоджати у досягненні цілей. Тому, якщо ти відчуваєш, що не можеш себе мотивувати, переглянь цей список позитивних думок, щоб підбадьорити себе, адже вони й справді працюють!», – запевнила Марина Собко студентам НН Інституту економіки та бізнес-освіти.

Ольга Чирва, директор інституту, представила гостю учасникам заходу та зазначила, що Марина Собко  увійшла до вісімки кращих кондитерів України за версією телепроекту “Король десертів”, що стартував на телеканалі “1+1”.

Марина розповіла, як проходили зйомки, які казуси, несподіванки траплялися на знімальному майданчику, іншими словами   під час зустрічі поділилася секретами «закадрового» життя проекту.

– «Плани на майбутнє дуже яскраві і активні. Хочу стати майстром своєї справи, робити шикарні торти, виводити нестандартні смаки десертів і цукерок ручної роботи. І ще одна мрія… Я дуже хочу представляти Україну на Чемпіонаті ОНАТ світу з кондитерського мистецтва. Це дуже важкий і довгий шлях, але все одно я вірю в те, що я це зроблю», – зазначила Марина Собко.

Родзинкою даної зустріч був майстер-клас по розпису імбирних пряників для студентів та викладачів від учасниці телепроекту “Король десертів”.

Більше фото на Google Drive

Лютий