Відбувся турнір з боулінгу між викладачами та студентами інституту

• Дата публікації: 20.11.2018

15 листопада 2018 р. відбувся третій турнір з боулінгу між студентами та викладачами Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Загалом, у турнірі взяли участь 6 команд по 5 осіб. Крім гравців на захід завітали вболівальники, які бурними оплесками підтримували учасників заходу. Гра пройшла в дружній та теплій атмосфері.   Серед студентів найкращим гравцем став Андрій Просянкін, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Ольга Чирва привітала учасників змагання й нагородила переможців грамотами, а команда, яка посіла І місце, отримала кубок переможців. Крім того, директор висловила вітальні слова до Дня студента, побажала успіхів, цілеспрямованості, чудового настрою та надійних друзів.

Як зазначають організатори змагань, завдяки проведенню вільного часу разом зростає рівень довіри студентів до викладачів.