Квест «Лабіринтами фінансів»

• Дата публікації: 06.11.2018

31 листопада відбувся квест «Лабіринтами фінансів», організатором якого виступила кафедра фінансів, обліку та економічної безпеки.

Змагання розпочала викладач кафедри Наталія Станіславчук і побажала всім наснаги та успіхів. Студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти, бажаючи зануритись у незвичний світ фінансів, розділились на 2 команди: «Фінансисти» та «Банкіри». Кожна команда отримала маршрутний лист, який складався з 10 станцій неординарних й цікавих завдань.

Учасники продемонстрували ерудицію, розкрили свої знання з обраної професії та застосували їх на практиці, проявили творчий потенціал, групову розумову діяльність, спритність та кмітливість.

У процесі цікавої і напруженої гри, перемогу отримала команда «Фінансисти». На фініші учасників привітав завідувач кафедри, к.е.н., професор Максим Слатвінський, подякував студентам за участь у святковому квесті і нагородив переможців солодким сюрпризом.