ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту»

  • Дата публікації: 05.11.2018

25-26 жовтня 2018 року  кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом в особі завідувача кафедри Світлани Подзігун взяла участь у роботі ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту».

Конференція відбулась на базі кафедри маркетингу і логістики Національного університету “Львівська політехніка” (НУЛП) спільно з Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща) та Краківським економічним університетом (Краків, Польща).

Мета конференції – опрацювання новинок у галузі маркетингу й логістики задля наближення цих теоретичних здобутків до практичного використання та їх популяризації як у наукових, так і в суспільних колах.

На конференції виступив основоположник вітчизняної логістики завідувач кафедри маркетингу та логістики Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, професор Крикавський Євген.

Завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, доцент Світлана Подзігун на секційному засіданні цієї конференції презентувала  доповідь на тему «Сучасні тренди цифрового маркетингу».

Участь у заході значно розширила бачення сучасного маркетингу в освіті України, а корисні спостереження, безумовно, будуть впроваджуватись в діяльність кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом НН Інституту економіки та бізнес-освіти.

Міні галерея


Червень
Серпень