Екскурсія студентів спеціальностей «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» історичними місцями Умані

• Дата публікації: 06.11.2018

Серед імен, які навічно поєднані з історією міста Умань, найвизначнішими є імена Івана Гонти та Максима Залізняка. Доторкнутися до історичної минувшини, осягнути непересічність постатей очільників та учасників Коліївщини, схарактеризувати героїзм визвольної боротьби – такі завдання було поставлено викладачами кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Оленою Гарник та Євгеном Підлісним

З метою реалізації окресленого завдання 25 жовтня 2018 року студенти 1-го й 2-го курсів спеціальностей «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснили  пішохідну екскурсію історичною частиною Умані й відвідали пам’ятник Івану Гонті та Максиму Залізняку. Під час екскурсії студентка ІІ курсу 9 групи Катерина Бондаренко ознайомила всіх з історією міста, детально схарактеризувала передумови та наслідки козацького повстання населення Правобережної України у 1768-1769 рр. проти кріпосного, релігійного та національного гніту Речі Посполитої. Євген Підлісний вказав на суперечливість поглядів в оцінці Коліївщини українськими та зарубіжними істориками.

Сподіваємось, що долучення студентів до вивчення історії міста Умань сприятиме розвитку їх світогляду, стане поштовхом до самостійних наукових досліджень історичної минувшини.