З Днем незалежності Туркменістану!

  • Дата публікації: 03.10.2018

З кожним роком активно розвиваються і міцніють українсько-туркменські гуманітарні зв’язки, що сприяє збільшенню  кількості іноземних студентів, які навчаються в стінах нашого навчального закладу.

З нагоди 27-ї річниці Незалежності Туркменістану на базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти 27 вересня 2018 року викладачами кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Оксаною Вінницькою та Тетяною Корнієнко було проведено круглий стіл «Незалежність та основи державного устрою Туркменістану». Захід розпочався з виконання Державного гімну Туркменістану. Оксана Вінницька зазначила, що Туркменістан, як і Україна, має стародавню історію, славиться своєю культурою. Багато спільного об’єднує наші країни, проте кожна з них є неповторною та має свої особливості.  Захід продовжив студент 41 групи спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Сураж Чоллиєв, який доповів про особливі і найголовніші національні цінності жителів своєї країни. Під час круглого столу обговорено також соціально-економічний розвиток, гуманітарні відносини та особливості державотворення.

По завершенню заходу з вітальним словом і найкращими побажаннями до студентів-іноземців звернулася викладач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Тетяна Корнієнко, яка побажала їм подальшого успішного навчання і творчого розвитку в стінах нашого навчального закладу, миру, добробуту та процвітання Туркменістану.

Міні галерея


Червень
Серпень