Сучасне мистецтво – загадка!

  • Дата публікації: 24.10.2018

7 жовтня 2018 року в Уманській картинній галереї відбулося відкриття виставки україно-іспанського живопису в рамках міжнародного проекту «Умань – Сарагоса». Відкриттю виставки передувала дуже довга та напружена робота, проте у художників був стимул працювати та створювати нові роботи, аби продемонструвати їх на цьому проекті.
Відвідування студентами разом з кураторами музеїв є доброю традицією в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти, бо ж через мистецтво можна по-іншому осмислювати навколишній світ і відкривати з неочікуваної сторони звичні буденні речі. Саме тому у рамках відзначення Дня художника за ініціативи кураторів Тетяни Ящук та Наталії Білошкурської 23 жовтня 2018 року було організовано екскурсію до картинної галереї разом із студентами 13 та 23 групи спеціальності «Маркетинг».
Міжнародний проект «Умань – Сарагоса» представляє масштабну групову виставку за участі сучасних художників: Бланки Бланко, Віктора Лисинюка, Віталія Якименка, Крістіни Лопез, Карлоса Гарсіа Лаос, Едвінга Аранго, Лорена Домінго, Наталії Семененко, Одарки Дьоми-Пісної, Олени Попсуй, Олега Сироти, Пілара Ескотаса.
Екскурсовод Коробань В.П. розповіла, що сучасне мистецтво важко охарактеризувати термінологічно точним поняттям. Воно різноманітне і вбирає у себе дуже багато нових прийомів. Сучасне мистецтво – це повна свобода, засіб вираження емоцій, пізнання, філософських роздумів про світ. Під час екскурсії студенти дізналися про історію кожної з представлених робіт та задум її автора.
Виставка живопису сучасних художників дуже зацікавила студентів, привернувши увагу до мистецтва та збагативши їх духовно. Студенти та викладачі щиро вдячні засновникам виставки україно-іспанського живопису та працівникам Уманської картинної галереї за чудову екскурсію.

Міні галерея


Червень
Серпень