Студентам на радість

• Дата публікації: 08.10.2018

Для кожного закладу вищої освіти важливо не тільки надавати якісну освіту, а й зробити все, щоб студенти здобували її у максимально комфортних умовах.

2 жовтня 2018 року в гуртожитку №1 відбулося урочисте відкриття реконструйованої кухні, ремонт якої тривав протягом літа. На огляд оновленого приміщення завітали директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, професор Ольга Чирва, завідувачі кафедр інституту доценти Інна Поворзнюк, Світлана Подзігун, Максим Слатвінський та Олександр Кірдан.

Студенти інституту переконані, що приготування страв та спілкування, яке відтепер відбуватиметься в оновленому приміщенні, сприятиме збереженню здоров’я, налагодженню ефективної комунікації.

Відомий вислів «буття визначає свідомість» для студентів, які проживають у гуртожитках, щодня наповнюється конкретним змістом: адже якщо на кухні – зручно та комфортно, то і «гризти граніт науки» – одне задоволення.