ОГОЛОШЕННЯ!

• Дата публікації: 30.10.2018

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти запрошує Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та студентів

«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДИНАМІКИ»

Питання для обговорення:

• Макроекономічні аспекти соціально-економічного розвитку.
  • Сучасні проблеми управління економікою та фінансами.
  • Механізми та стратегії фінансового забезпечення розвитку економіки України.
  • Обліково-аналітичне забезпечення управління діяльністю суб’єктів господарювання.
  • Вітчизняні та міжнародні стратегії маркетингової та логістичної діяльності підприємств.
  • Проблеми та перспективи розвитку маркетингових технологій в умовах євроінтеграції.
  • Сучасний стан та тенденції розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
  • Актуальні проблеми та перспективи розвитку туристичної індустрії в Україні.

Конференція відбудеться 31 жовтня – 1 листопада 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти, суб’єкти господарської діяльності та всі бажаючі.

Просимо долучитися до обговорення на форумі за адресою: http://forum.udpu.edu.ua/viewforum.php?f=10&sid=fb4655cfa51b00dfb0f709ee68e79392.