НН Інститут економіки та бізнес-освіти святкує День міста Умань

• Дата публікації: 07.10.2018

Всі ми пишаємося славною історією м. Умань. Його доля складається не сама по собі. Її визначають історичні обставини і, головне, люди. А жителі міста завжди вирізнялися талантом і розумом, привітністю та гостинністю, професіоналізмом і працездатністю, й особливо – високим почуттям гідності та любові до рідного міста.

6 жовтня 2018 року наше рідне місто відсвяткувало чергове свято ‒  День міста Умань.  Долучилися до цієї події студенти та викладачі НН Інституту економіки та бізнес-освіти на чолі з директором вищезазначеного інституту Ольгою Чирвою.

Веселий та хороший настрій найменшим гостям створювали студенти інституту: Тая Лебедич, Ольга Нижеголенко, Яна Волошина, Ольга Іванцова, Артур Глух, Руслан Ляшко, Владислава Кравченко, Ольга Гаврилюк, Юрій Маціборчук та Тетяна Нипка. День міста Умані був надзвичайно яскравим та залишив усім нам на згадку масу прекрасних емоцій!