Викладачами кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проведено коучинг «Колесо життєвого балансу»

• Дата публікації: 21.09.2018

Ми часто бігаємо по колу. Нам складно зрозуміти, що відбувається в нашому житті і як ми можемо вплинути на хід подій. У безперервному русі часу, щоденної метушні та нескінченних справ, зупинитися вкрай складно, щоб поглянути на своє життя.

Для досягнення балансу в житті потрібно привести в порядок всі сектори свого життя. Щоб оцінити, в якому стані знаходяться важливі для кожної особистості частини життя, у рамках святкування Тижня менеджменту викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталією Побережець було запропоновано студентам Інституту виконати вправу «Колесо життєвого балансу».

«Колесо життєвого балансу» є ефективною коучинговою вправою, що дає можливість зрозуміти:

• з чого складається наше життя;
  • що для нас дійсно важливо;
  • зміна в якій сфері спричинить значні покращення у нашому житті;
  • які кроки можна зробити, щоб протягом найближчих трьох діб поліпшити своє життя.

За результатами вправи студенти, проаналізувавши своє життя, змогли з’ясувати, що для них наразі є найбільш важливим і як зміни в певній сфері можуть вплинути на їхнє життя загалом.