Підсумки конкурсу есе «Умань туристична»

• Дата публікації: 28.09.2018

У рамках святкування Всесвітнього дня туризму кафедрою технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи  був оголошений конкурс серед студентів на кращу презентацію туристичних маршрутів міста Умань.

У конкурсі взяли участь студенти спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» ННІ економіки та бізнес-освіти.

Конкурс проводився з метою розкриття нових та популяризації відомих туристичних об’єктів і маршрутів міста Умані через креативний погляд студентської молоді, які дослідили та презентували їх в оригінальній авторській формі.

Есе оцінювались за кількома критеріями, зокрема, брались до уваги оригінальність стилю; відповідність змісту есе темі конкурсу; наявність власної аргументованої точки зору; формулювання особистих висновків.

Найкращою визнана робота колективу студентів 37-38 груп. Журі відзначило грамотами роботи студентів 16 групи у номінації «Творче відображення туристичних рекреацій Умані», студентів 28 групи  у номінації «Найкраща реклама туристичного маршруту» та Вікторії Антонюк студентки 28 групи у номінації «Креативність».