Оголошується конкурс піар-проектів!

• Дата публікації: 13.09.2018

Кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом на базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти оголошує  конкурс піар-проектів «Імідж сучасного інституту економіки та бізнес-освіти».  Конкурс проводиться з метою пошуку талановитих студентів, виявлення і розвиток соціальної активності і творчого потенціалу.

Вимоги:

Участь у конкурсі полягає у виконанні творчого завдання у вигляді презентації або  відео-проекту.

Термін подачі:

Учасники повинні подати особисто або надіслати проекти на електрону адресу кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом: mub@udpu.edu.ua (з поміткою: на конкурс піар-проектів 2018) до  20 вересня 2018 року.

Презентація проектів та підведення підсумків конкурсу відбудеться 21вересня 2018 року.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів взяти участь у конкурсі!