Екскурсія студентів НН Інституту економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 19.09.2018

14 вересня 2018 р. студенти 2-го курсу НН Інституту економіки та бізнес-освіти разом із куратором Оксаною Вінницькою відвідали державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань». Заповідник розташований на території 82 га історичної частини Умані і включає 68 об’єктів культурної спадщини. Серед них дві пам’ятки національного значення: Торгові ряди (ратуша) і католицький костел Успіння Пресвятої Богородиці та 23 пам’ятки місцевого значення.

Студенти також відвідали творчу майстерню  діда Панаса і Тараса, де ознайомились із стародавніми зразками українського гончарного спадку, побачили справжню оздоблену українську хату, глиняний посуд, розписи і багато цікавого.

Особливе враження на студентів склав проведений господарем майстерні майстер-клас щодо виготовлення глиняного глечика і розповідь про тонку технологію ремесла.

Студенти були сповнені вражень після екскурсії, і раді тому, що отримали можливість відвідати таке чудове місце.