Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

• Дата публікації: 18.06.2018

Відповідно до постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 23 травня 2018 року № 3 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених», директору Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, доктору економічних наук, професору Ользі Чирві була призначена стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Під її керівництвом НН Інститут економіки та бізнес-освіти став сучасним освітньо-науковим центром з розгалуженою структурою та гнучкою системою організації навчального процесу, в якому функціонують 4 кафедри:

• фінансів, обліку та економічної безпеки;
  • економіки та соціально-поведінкових наук;
  • маркетингу, менеджменту та управління бізнесом;
  • технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи.

Колектив інституту щиро вітає Ольгу Григорівну, це гідна оцінка Вашого значного особистого внеску в розвиток національної економіки та економічної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців за економічними спеціальностями, багаторічної плідної педагогічної та економічної діяльності, високого професіоналізму та відданості своєму покликанню. Нехай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал, продовжують якнайкраще служити економічній та педагогічній спільноті та на благо всієї України, подальших Вам успіхів на науковій і педагогічній нивах!