Кафедра технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи – учасник першого туристичного форуму Умані

• Дата публікації: 11.06.2018

У рамках реалізації завдань відповідно до наукової кафедральної теми «Теоретичні та практичні аспекти розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні» 31 травня 2018 року професорсько-викладацький склад кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи професор Марина Вуйченко, доценти Ірина Кирилюк, Леся Слатвінська, викладачі Оксана Литвин, Наталія Коган під керівництвом завідувача кафедри, доцента Інни Поворознюк разом із студентами спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» прийняли участь у роботі Першого туристичного форуму Умані під егідою Благодійного Фонду Uman Tomorrow.

Перший туристичний форум Умані став платформою для реалізації туристичних, освітніх, громадських та інноваційних проектів нашого міста. На форумі було акцентовано, що ядро організації складають активні уманчани, меценати та громадські діячі, які бажають покращити економічну ситуацію в місті шляхом розвитку рекреаційно-туристичної інфраструктури та збільшення інтелектуального капіталу.

Професорсько-викладацький склад кафедри долучився до обговорення питань: розвитку територіальної громади, інформаційно-просвітницької діяльності, розвитку рекреаційно-туристичної інфраструктури міста та району, промоушн в Україні та світі, організації культурних заходів, сприяння покращенню інвестиційного клімату, створення умов для росту толерантності та міжетнічного діалогу, залучення інвестицій, розвитку хай-тек.

У процесі обговорення стратегічних питань особливий акцент був зроблений на відзначені вагомого внеску Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і НН Інституту економіки та бізнес-освіти при підготовці кваліфікованих кадрів для підприємств індустрії гостинності Умані та України.