Спільне засідання гуртків „Менеджмент організації” та „Сучасний маркетинг: розвиток, проблеми, перспективи”

• Дата публікації: 18.05.2018

Науково-дослідна робота студентів – один з найважливіших засобів підвищення якості підготовки фахівців у закладі вищої освіти, що повністю реалізується в діяльності студентських наукових гуртків кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом. У зв’язку з цим, за ініціативи студентів та підтримки викладачів кафедри 16 травня 2018 року відбулося спільне засідання гуртків „Менеджмент організації” (керівник – доцент Богашко Олександр) та „Сучасний маркетинг: розвиток, проблеми, перспективи” (керівники – доцент Король Інна, викладач Гарматюк Олена).

Захід приурочено до святкування «Днів науки – 2018». Мета засідання – обговорення теоретичних питань і практичних рекомендацій стосовно розвитку маркетингу та підвищення ефективності менеджменту в Україні. Під час засідання було заслухано доповіді студентів:

• Богач Олександр «Воронка продажів»;
  • Болецька Валентина «PR-стратегія компанії Apple»;
  • Делікатна Катерина «Стимулювання збуту на прикладі кафе «Fika»;
  • Занібор Ярослав «Розвиток інтелектуального капіталу в Україні»;
  • Захаревич Дар’я «Інтернет-маркетинг і реклама у соціальних мережах»;
  • Зелінська Олена «Розробка рекламної кампанії на прикладі ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»;
  • Колосовська Вікторія «Маркетингові дослідження фармацевтичного ринку»;
  • Маричик Артем «Маркетингова політика комунікацій на прикладі корпорації «Roshen»;
  • Резніченко Ярослав «Методи вирішення конфліктних ситуацій на підприємстві»;
  • Ситник Катерина «Трейд маркетинг»;
  • Ткач Яна «Прихована реклама».

Студенти виявили високий рівень зацікавленості питаннями сучасного менеджменту та маркетинговою діяльністю в Україні, що підтвердилось активним обговоренням тематики засідання.

Сподіваємося, що спільне засідання наукових гуртків стане одним із заходів на шляху подальших наукових відкриттів і сприятиме конструктивному обміну досвідом й сучасними ідеями в студентському колективі.