Квест-гра «Пізнай Умань краще»

  • Дата публікації: 23.05.2018

У рамках святкування Міжнародного дня музеїв 18 травня 2018 року кафедрою технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи проведено квест-гру «Пізнай Умань краще». Співорганізаторами заходу стали: Музей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманський краєзнавчий музей, Художній музей, Музей-квартира Надії Суровцової, Уманський музей народної освіти, Національний дендропарк «Софіївка» НАНУ. Активними учасниками заходу  були студенти І та ІІ курсів спеціальності «Туризм», «Готельно-ресторанної справи» і професорсько-викладацький склад кафедри. 

Директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, професор Ольга Чирва і завідувач кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи, доцент Інна Поворознюк привітали учасників квесту із Міжнародним днем музеїв та побажали цікавої гри.

Під час проведення квест–гри студенти мали можливість ознайомитися та дізнатися більше про історію та культуру міста, розпізнати та виконати  поставленні завдання за експозиційними матеріалами, а також проявити свою ерудицію, кмітливість, командний дух.

Під час проведення квесту кожен з учасників мав  змогу  дізнатися багато цікавого про цінності, що не проминають у часові, які роблять Умань відомим містом як в Україні, так і у  світі. 

Усі учасники гри отримали від організаторів сертифікати,  солодкі подарунки та незабутні враження.

 

Міні галерея


Червень
Серпень