Креативна рекреація

• Дата публікації: 24.05.2018

Студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти спеціальності «Туризм» приєднались до участі у заходах присвячених Дню науки. Під керівництвом к. е. н., доцента кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Лесі Слатвінської було проведено засідання наукового студентського гуртка «Удосконалення розвитку рекреаційної індустрії України».

Програма засідання була спрямована на висвітлення питань з організації рекреаційної діяльності для студентської молоді. Дмитро Цуркань, студент 27 групи спеціальності 242 «Туризм», виступив із доповіддю на тему «Рекреація в житті студентів». Дискусійний діалог був націлений на обговорення наукових основ розвитку рекреаційної індустрії, рекомендацій провідних фахівців у сфері рекреації та власного досвіду студентів.

У результаті обговорення були сформовані пропозиції щодо активізації організації різних заходів з рекреаційної діяльності з ініціативи студентів.

Рекреаційною нотою засідання була фотосесія біля Василіанського монастиря у пишноквітучій кроні Гліцинії.