Бронза чемпіонату України з веслування на байдарках і каное студента інституту Богдана Жовтюка

• Дата публікації: 25.05.2018

20-23 травня 2018 року у місті Дніпро відбувся юніорський чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Серед спортсменів Черкащини бронзову нагороду у запеклій боротьбі здобув студент IV курсу 41б/н групи Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Богдан Жовтюк, який вже неодноразово виходив переможцем у змаганнях різних рівнів. Богдан у складі команди байдарок-четвірок на дистанції 1000 м виборов почесне третє місце.

Адміністрація, професорсько-викладацький склад і студенти інституту щиро вітають Богдана Жовтюка з перемогою! Бажаємо нашому юному таланту міцного здоров’я, завзяття і подальших перемог у всіх його турнірах.