Здоров’я – цінність нашого життя

• Дата публікації: 13.04.2018

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я студенти ІІ курсу ННІ економіки та бізнес ‒ у виховному заході на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя», який провели викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталія Станіславчук та Олеся Дем’янишина.

Анна Шмалюх, студентка 21 групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», підготувала презентацію на тему «Твоє здоров’я в твоїх руках». Під час заходу майбутні економісти, фінансисти, менеджери були одностайні в своїх міркуваннях, що здоров’я в житті – найбільший скарб та запорука як щасливого майбутнього, так і успіху, стабільності, подеколи перемоги.

По завершенню бесіди проведено тренінг «Здоровим бути престижно!» з метою спонукання молоді до активного способу життя, формування в неї відповідального ставлення до власного здоров’я, вмінь звільнятись від напруженості, вільно володіти собою, адекватно ставитись до навколишнього світу.