Вітаємо Ніженську Вероніку з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

• Дата публікації: 16.04.2018

12-13 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації. До участі в конкурсі було надіслано більше  120 наукових робіт із усіх ВНЗ України.

Наукова робота студентки НН Інституту економіки та бізнес-освіти пройшла первинний відбір та була рекомендована до захисту поданих робіт перед комісією конкурсу,  яка складалася з провідних науковців вищих навчальних закладів України.

Так, Вероніка Ніженська (науковий керівник д.е.н., професор Ольга Чирва) нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо учасницю та її керівника з перемогою, пишаємося та бажаємо подальших наукових успіхів!