Студенти взяли участь у благодійній акції «Здай кров – подаруй життя»

• Дата публікації: 23.04.2018

Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели благодійну донорську акцію «Здай кров – подаруй життя!». Проблема донорства є актуальною в усіх куточках України: щодня сотні, тисячі людей сподіваються на чиюсь допомогу.

Головний лікар Уманської міської лікарні № 3 Клименко Іван Михайлович зустрів студентів та звернувся з наставницьким словом про вагоме значення їхнього добродійного вчинку та їх неоціненний вклад в порятунок людських життів.

«Донорство – це важлива і почесна справа, адже таким чином людина віддає частку себе на благо одужання, а інколи й порятунок життя іншої людини», – поділилась Альона Савченко, студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент».

Денис Гаврилюк, студент 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»: «Переливання крові хоча б раз у житті потребує кожна третя людина, а донором стає кожна 20-та. За статистикою 1 здача крові рятує 3 життя».

Студенти, ставши донорами, закликають також усіх небайдужих жителів краю долучатися до благородної справи – здачі крові.

Колектив Уманської міської лікарні № 3 щиро подякував студентам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за благодійну допомогу та глибоко духовну справу.