Обговорення проблем розвитку страхового ринку України

  • Дата публікації: 02.04.2018

29 березня в Навчально-науковому  інституті економіки та бізнес-освіти за ініціативи кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки відбувся науково-практичний семінар «Сучасний стан і проблеми розвитку страхового ринку України». В роботі наукового заходу взяли участь викладачі та студенти інституту, а також гості – представники страхових компаній: Василь Добра (ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»), Анна Довбуш (ТДВ СТДВ «Глобус»), Владислав Китайгородський (ПрАТ «Страхова група «ТАС»), Оксана Остроушко (ПрАТ «СК «Арсенал Страхування»).

У ході семінару відбувся обмін думками щодо актуальних питань розвитку страхового сектору національної економіки. Зокрема, доцент Людмила Чвертко ознайомила учасників семінару з динамікою його кількісних та якісних показників, визначила тенденції розвитку окремих видів страхування. Магістрантка Яна Мельничук виступила з апробацією результатів наукового дослідження на тему «Проблеми та перспективи розвитку страхування життя в Україні». Також на семінарі обговорювались питання медичного страхування та страхування автотранспортних ризиків, новітніх технологій продажу страхових послуг та їх супроводу. Фахівцями було акцентовано увагу присутніх на чинниках, що гальмують розвиток страхування, а також  необхідності пошуку шляхів їх подолання.

Учасники семінару отримали багато вражень від спілкування з дослідниками та фахівцями страхових компаній. Усі ще раз переконалися в необхідності страхового захисту та його великому значенні для суспільства, а студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – у престижності майбутньої професійної діяльності.

Міні галерея


Листопад