• Дата публікації: 21.03.2018

15-17 березня в м. Києві відбулася ІX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018», під час якої компанією «Інтеробмін» проведено науково-практичну конференцію «Почни кар’єру вже зараз. Міжнародні стажування – невід’ємна частина підготовки фахівців».

В ході конференції Ірина Кирилюк, координатор питань з міжнародної співпраці НН Інституту економіки та бізнес-освіти виступила з доповіддю про необхідність організації міжнародних стажувань для підготовки фахівців та співпрацю з компанією «Інтеробмін». Представники інституту взяли участь у обговоренні питань сучасного стану міжнародних стажувань у вищих навчальних закладах та подальших тенденцій і перспектив співпраці інституту з компаніями, які забезпечують організацію міжнародних стажувань.