Міжнародний студентський конкурс есе

  • Дата публікації: 01.03.2018

З нагоди свого 25-річчя, яке має відбутися в 2018 році, Парламентська асамблея Чорноморського економічного співробітництва PABSEC організовує в партнерстві з мережею університетів Чорного моря (BSUN – www.bsun.org) студентський конкурс есе на тему «Двадцять п’ять років парламентської співпраці у регіоні BSEC – Погляди та перспективи на майбутнє у Чорноморському регіоні» («Twenty-five years of the Parliamentary Cooperation in the BSEC Region – Views and Perspectives for the Future in the Black Sea Region»).

Метою конкурсу є об’єднання поглядів молодих людей щодо майбутнього розвитку регіону Чорноморського економічного співробітництва та формування бачення майбутнього цього регіону в культурному, політичному та економічному плані. Учасники матимуть унікальну можливість взяти участь у регіональному освітньому проекті та висловити свої погляди, мрії та очікування щодо майбутнього Чорноморського економічного співробітництва.

Кінцевий термін подачі есе – 31 березня 2018 року. Детальна інформація щодо правил подачі, прийнятності та написання доступна на веб-сайті BSUN за адресою: www.bsun.org/PABSEC_Essay_Competition

Есе будуть оцінюватися та відбиратись національними комітетами у кожній державі-члені BSEC до травня 2018 року. Переможці будуть запрошені до 51-ї Генеральної Асамблеї PABSEC, яка відбудеться в період з 19 по 21 червня 2018 року в Тирані, де їм буде надано диплом. Всі витрати на проїзд та проживання будуть покриті PABSEC. Виграшні нариси будуть опубліковані в спеціальному випуску Міжнародного журналу BSUN «Листи з Чорного моря».

Технічні вимоги:

– Есе має бути написане англійською мовою.

– Есе має бути від 6 750 до 9 000 слів.

– Есе має бути написане шрифтом Times New Roman 12.

– Нарис повинен відображати власне оригінальне мислення, а будь-які цитати або матеріал, захищений авторським правом, використаний у нарисі, повинен бути відповідно ідентифікований.

Графік конкурсу:

– ЕТАП І – оголошення конкурсу – січень 2018 р.

– ЕТАП II – дата завершення подання есе – 31 березня 2018 р.

– ЕТАП III – Оцінка – травень 2018 р.

– ЕТАП IV – Оголошення переможців – червень 2018 р.

– ЕТАП V – Присудження премії на спеціальній церемонії під час 51-ї Генеральної Асамблеї PABSEC в Тирані 21 червня 2018 р.

 

Липень
Вересень