Відкрита лекція із підприємцем-легендою Марком Гінзбургом

• Дата публікації: 22.02.2018

20 лютого відбулася непересічна подія у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

До університету завітав Марк Гінзбург – мільярдер із списку Forbes, Президент інвестиційно-будівельного холдингу «UIH», новатор у сфері блокчейну і криптовалют, який провів відкриту лекцію для студентів. У своєму виступі п. Гінзбург розкрив власне бачення розвитку інформаційних технологій у світі та місце України у цих процесах. Зокрема, вказав на переваги застосування технології блокчейн, охарактеризував суперечливі аспекти використання систем штучного інтелекту.

Друга частина зустрічі була присвячена відповідям на запитання. Більшість питань студентів університету була присвячена майнінгу та корекції на ринку криптовалют. Відповідаючи, Марк Гінзбург розповів про своє бачення перспектив функціонування ринку альткойнів й підсумував фразою, яка вже стала крилатою: «Тримайте міцно свій біткойн».

Логічним завершенням цікавої лекції стала спільна фотографія із студентами університету.