Тренінг «Управління освітнім проектом: від ідеї до залучення грантів»

• Дата публікації: 28.02.2018

26-27 лютого 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся тренінг «Управління освітнім проектом: від ідеї до залучення грантів», у якому взяли  участь директор інституту Ольга Чирва та доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Ольга Бовкун. Захід був проведений тренерами «Центру компетенцій»,‒ Юлією Бистровою та Маргаритою Чайкою.

На тренінгу були розглянуті різні інструменти проектного менеджменту, детально розкриті питання побудови командної роботи та  розробки фінансового плану. Друга частина тренінгу проходила у формі воркшопу. Учасники тренінгу розділилися на три команди, кожна команда запропонувала проблему, написала малий проект із складанням діаграми Ганта та кошторису.

Наприкінці заходу всі учасники отримали сертифікати і висловили щиру подяку організаторам тренінгу за навчання. Ажде отримані знання – це ще одна важлива сходинка в професійному зростанні!