Переможці I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг»

• Дата публікації: 21.02.2018

З метою розвитку творчої ініціативи студентів та розвитку майбутніх фахівців у сфері маркетингу 23 січня 2017 pоку кафедрою маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, було організовано і проведено І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг», в якій взяли участь здібні студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти. Відповідальною за проведення олімпіади, було призначено викладача кафедри Олену Гарматюк.

Учасники олімпіади вирішували конкурсні завдання, які складалися з двох етапів: 1) теоретичний – тестування; 2) практичний – розв’язання розрахунково-аналітичного завдання, вирішення конкретної розрахунково-аналітичної ситуації.

За підсумками I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг» переможцями стали наступні студенти:

І місце – Ніженська Вероніка (студентка ІV курсу, 43 а/н групи);

ІІ місце – Зелінська Олена (студентка ІІІ курсу, 33 а групи);

ІІІ місце – Болецька Валентина (студентка ІІ курсу, 23 групи).

Вітаємо студентів-переможців олімпіади, бажаємо натхнення та нових вершин освоєння спеціальності, подальших творчих успіхів на науковій ниві!