Практичний досвід організації діяльності  санаторно-курортних підприємств

  • Дата публікації: 01.12.2017

22 листопада 2017 року для студентів спеціальності “Готельно-ресторанна справа” викладачами кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Альоною Маринюк  та Оксаною Литвин  було організоване виїзне практичне заняття з дисципліни “Основи санаторно-курортної справи” до санаторію “Віта Парк Аквадар” національної мережі Reikarts в смт. Маньківка.  Метою поїздки було ознайомлення студентів з практичними особливостями санаторно-курортного лікування.

Центр здоров’я надає повний комплекс послуг по лікуванню та профілактиці захворювань органів кровоносної системи, органів дихання, опорно-рухового апарату на нервової системи.

Студентам пояснили особливості організації роботи усіх підрозділів санаторію, його багатофункціональність, яка пов’язана із вдалим поєднанням повного спектру оздоровлюючих, відновлювальних, тонізуючих процедур: від медових масажів і грязьових аплікації до радонових і перлинно-морських ванн.

Курорт є ідеальним місцем для сімейного відпочинку, який забезпечується затишними номерами, дитячим майданчиком та меню, ігровою кімнатою, відмінними можливостями для фітнесу і активних видів спорту – як для дорослих, так і для дітей.

Даний захід дав можливість студентам краще зрозуміти особливості функціонування закладу санаторно-курортного типу, оцінити переваги та недоліки і проаналізувати фактори, які впливають на конкурентоспроможність закладів такого типу. 

 

 

Міні галерея


Липень
Вересень