Перший крок до успіху: освітній проект Школа юного маркетолога

  • Дата публікації: 05.12.2017

В рамках проекту Школи юного маркетолога 27, 28 та 29  листопада 2017 року на базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти за ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом відбулись засідання учасників школи.

Перше  засідання «Твій шлях до успіху» провела викладач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Олена Гарматюк. На заняттях учасникам було запропоновано визначитись, хто до чого більше тяжіє: до креативу чи аналітики. Ділова гра «Маркетинг як професія, як бізнес, як спосіб життя» не тільки дала можливість учням спробувати себе в ролі маркетолога, а й розробити власну рекламу, дизайн та «продати» свій товар, учасники поділились на команди і почали працювати над розробкою власного цікавого та унікального «товару».

Засідання Школи юного маркетолога пройшло в дружній атмосфері, учасники були захоплені обговоренням різних питань: «Хто ж такий маркетолог?», «Як створити власний продукт?», «Чи цікавим буде розроблений продукт споживачам?», «Як розробити рекламу?», «Перспективи професії» та інше.

Наприкінці засідання команди учасників Школи юного маркетолога мали можливість представити свій «товар» та спробувати себе в ролі маркетолога. За словами учнів, «маркетолог ‒ це той,  хто хоче мати цікаву роботу, що дозволяє реалізувати усі закладені в людині можливості та працювати не лише заради грошей, але і «для душі».

Досить багато проектів, які були запропоновані учасниками були цікавими та перспективними і отримали схвальні відгуки.

На такій приємній ноті завершились засідання учасників Школи юного маркетолога, з нетерпінням чекаємо нової зустрічі, щоб знову поринути в цікавий світ сучасних професій!

Використовуйте унікальну можливість зорієнтуватися в сучасному світі бізнесу, оволодіти початковими теоретичними знаннями і практичними навичками в Школі юного маркетолога. Обираючи професію, ти обираєш спосіб життя!

 

Міні галерея


Січень
Березень