IV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки»

• Дата публікації: 07.12.2017

30 листопада – 1 грудня 2017 року відбулася IV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція для молодих вчених та студентів «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки».

Тематичні напрями роботи конференції передбачали обговорення актуальних питань розвитку економіки за сформованими секціями: «Макроекономічні аспекти соціально-економічного розвитку», «Фінансовий механізм забезпечення розвитку економіки України», «Обліково-аналітичне забезпечення сталого розвитку суб’єктів господарювання», «Проблеми та перспективи розвитку маркетингових технологій в умовах євроінтеграції», «Реалії та перспективи туристичної індустрії в Україні» та «Тенденції розвитку готельно-ресторанної індустрії в Україні».

Слід зазначити, що конференція викликала значний інтерес серед молодих вчених, магістрів, студентів вищих навчальних закладів України. Загалом на адресу оргкомітету надійшло понад 150 тез доповідей з різних навчальних закладів України, зокрема Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Тернопільського національного економічного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Університету державної фіскальної служби України, Вінницького торгово-економічного інституту КНТЕУ, Київського національного торгово-економічного університету, Київського національного транспортного університету та ін.

На on-line форумі НН Інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ імені Павла Тичини понад 300 учасників мали можливість зробити апробацію своїх наукових досліджень та взяти участь в обговоренні найбільш важливих аспектів розвитку національної економіки.

Проведення заходів у форматі інтерактивного діалогу дає можливість швидко знайомитися з дослідженнями, які проводяться в певній галузі, доводити до відома широкого кола науковців власні судження, висновки і пропозиції. Результати роботи демонструють високий потенціал реалізації компетентностей майбутніх фахівців у галузі економіки.

Позначки:, ,