Студенти інституту  – пошановувачі Шевченкового Слова

• Дата публікації: 06.11.2017

1 листопада 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся І етап VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь студенти усіх факультетів, у тому числі й студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти. Студентство інституту на конкурсі представляли голова студентського наукового товариства інституту, студентка ІІ курсу Ірина Бурдужа, і студенти першокурсники: Вікторія Бабенко, Анастасія Мельник, Анастасія Ряба та Юрій Маціборчук.

Учасники конкурсу писали твір-роздум на тему: «Мої міркування про еліту часів Шевченка і еліту сьогодення», де потрібно було порівняти вчинки та дії еліти часів Шевченка з елітою сучасної України. Усі виявили неабияке  вміння володіти художнім словом, показали любов до рідного краю, до творчості Великого Кобзаря та вшанували пам’ять поета світового рівня.

Сподіваємося, що студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти посядуть гідне місце у конкурсі творчих робіт.