Історичний екскурс у минуле Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

• Дата публікації: 09.10.2017

Студенти 11, 15, 21 та 24 груп НН Інституту економіки та бізнес-освіти разом із кураторами, Оксаною Вінницькою, Наталією Станіславчук та Олесею Демꞌянишиною, відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Студенти дізналися про історію заснування університету та видатних особистостей, які в різний час сприяли його розбудові та розвитку. В експозиції музею представлені матеріали, ілюстровані великою кількістю світлин, підкріплені речовими пам’ятками та документами.

Похід до музею став для кожного гарною нагодою доторкнутися культурної пам’яті й відчути причетність до грандіозної історії університету.

Висловлюємо вдячність за цікавий історичний екскурс завідувачу музею Олені Джагуновій.