Новини інтституту

Участь НН Інституту економіки та бізнес-освіти у святкуванні Дня міста…

Участь НН Інституту економіки та бізнес-освіти у святкуванні Дня міста Умань

7 жовтня 2017 року наше рідне місто відсвяткувало чергове свято ‒ День міста Умань. Традиційно День народження міста відзначають святковим концертом, майстер-класами, виставками, спортивними змаганнями. Чимало заходів відбулося і цього разу. Усі вони були пронизані національними традиціями, патріотизмом, творчістю та колоритом. Долучилися до цієї події студенти та викладачі НН Інституту

Професійний досвід у розвитку інклюзивного туризму

Професійний досвід у розвитку інклюзивного туризму

З метою удосконалення професійної підготовки фахівців у сфері туризму в рамках навчальної програми із дисципліни «Рекреаційні комплекси світу» під керівництвом доцента кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Лесі Слатвінської було проведено практичне заняття на базі відділення інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.