Колегіум МІГуС оголошує набір студентів

• Дата публікації: 16.09.2017

Колегіум міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій імені Павла Тичини оголошує набір студентів денної форми навчання на 2017-2018 навчальний рік.

У нас створені всі умови для розвитку особистості: вивчення двох і більше іноземних мов; участь у програмах академічної мобільності студентів; участь у різноманітних науково-навчальних проектах.

До Колегіуму МІГуС мають право вступати студенти другого курсу, які завершили перший курс навчання з середнім балом 4.0 (за 5-ти бальною шкалою).

Термін навчання становить 3 роки. Набір здійснюється за результатом вступної співбесіди.

Кандидат на вступ має заповнити анкету (бланк анкети на сайті pkoc.udpu.org.ua) та у Польському культурно-освітньому центрі (ауд. 113, новий корпус УДПУ).

Останній день подачі анкет 22 вересня 2017 року.

Детальнішу інформацію про умови вступу та навчання в Колегіумі МІГуС можна отримати у Польському культурно-освітньому центрі або знайти на сайті pkoc.udpu.org.ua.