В УДПУ працює інформаційно-консультаційний центр

• Дата публікації: 10.07.2017

Інформаційно-консультаційний центр Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини успішно розпочав свою роботу. Працівники центру допомагають абітурієнтам створити електронний кабінет, відсканувати та завантажити додаток до документа про повну загальну середню освіту, створити електронну заяву на вступ, сформувати «карту вступу».

Компетентні фахівці інформаційно-консультаційного центру консультують щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, інформують про освітні програми та спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту в університеті, знайомлять вступників та їхніх батьків із матеріальною базою, можливостями навчання за програмами «подвійного диплому», перспективами працевлаштування тощо.

Інформаційно-консультаційний центр УДПУ працює за адресою вул.Садова, 28 (новий корпус університету), І поверх, кімната 108. Довідки за телефонами: 063 227 13 77, 063 149 79 88.

Прес-центр УДПУ