Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та управління в ХХІ ст.: виклики та перспективи розвитку»

• Дата публікації: 15.05.2017

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та управління в ХХІ ст.: виклики та перспективи розвитку», яка відбудеться 18-19 травня 2017 року в конференц-залі корпусу № 1 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Теоретичні та практичні засади ефективного функціонування соціально-економічної сфери.
  2. Інвестиційно-інноваційна політика (пріоритетні галузі, потенційні джерела).
  3. Фінансове забезпечення розвитку економіки на національному та міжнародному рівнях.
  4. Обліково-аналітичне забезпечення економічних процесів.
  5. Маркетинг та менеджмент – сучасна філософія бізнесу.
  6. Інтелектуалізація та оптимізація бізнес-процесів.
  7. Туризм та індустрія гостинності: сучасний стан та перспективи розвитку в умовах глобалізації.

Оргкомітет

конференції