Практика діяльності комерційних банків на фондовому ринку

• Дата публікації: 13.04.2017

В рамках проведення Днів науки відбулося спільне засідання проблемних груп студентського наукового товариства кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки на тему: “Роль комерційних банків у розбудові фондового ринку України”.

У проведенні цього заходу взяли участь завідувач кафедри, к.е.н., професор Слатвінський Максим Анатолійович, керівники проблемних груп: Корнієнко Тетяна Олександрівна, Станіславчук Наталія Олексіївна та інші викладачі кафедри, активні учасники студентського наукового товариства. На засідання були запрошені представники банківських установ м. Умані: Гронська Наталія Василівна – заступник директора Уманського відділення ПАТ КБ “ПриватБанк”; Акімов Віталій Костянтинович – спеціаліст з обслуговування та кредитування приватних осіб ПАТ “Креді Агріколь Банк”Фахівці банківських установ розповіли про трансформаційні процеси банківської системи, сучасні банківські продукти та перспективи розвитку комерційних банків, відповідали на численні запитання учасників, вели активну дискусію зі студентами щодо проблематики засідання.Присутні на засіданні обговорили проблемні питання функціонування фондового ринку та банківської системи України, пропонували власні ідеї щодо удосконалення банківських послуг, підходи щодо розвитку фінансового ринку.