Методичний семінар «Бібліографічне оформлення списку літератури у наукових працях»

• Дата публікації: 09.02.2017

«Норми бібліографічного опису
представляють собою, так би мовити,
красу наукового етикету.

Їх дотримання вказує на звичку до
науки, а їх порушення виявляє вискочку і
неука і часто кидає ганебну тінь на
роботу, здавалося б, пристойну на
перший погляд…»

Умберто Еко

Важливим елементом будь-якої наукової праці є її бібліографічний апарат. Складанню бібліографічних записів різних видів джерел, зокрема і в списках джерел до наукових праць, присвячено методичний семінар, що відбувся 9 лютого 2017 р. на базі ННІ економіки та бізнес-освіти.

Семінар «Бібліографічне оформлення списку літератури у наукових працях», проведений працівниками інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки нашого університету, був направлений на підвищення якості бібліографічних описів публікацій та інших наукових праць викладачів, аспірантів та студентів.

Завідувач відділу Тетяна Ткаченко звернула увагу присутніх на необхідності дотримання вимог стандартів та інших нормативних і методичних документів при оформленні бібліографічних описів. Адже, список використаної літератури є бібліографічним посібником, тому кожен документ, включений до списку, повинен бути оформлений відповідно стандартів.